Úvod Blog Rybařina věda je

08.06.2017

Rybařina věda je

V oboru rybářských nástrah a návnad podnikám již od roku 1998 a rybám se věnuji ještě déle.

Za tuto dobu jsem nasbíral mnoho zkušeností ohledně rybařiny i výroby boilies, o kterých vás budu pravidelně informovat prostřednictvím blogu a článků z rybářských výprav. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně našich výrobků, neváhejte mě kontaktovat.

Boilies zraje dlouho jako víno

Každé naše nové boilies je minimálně 6-12 měsíců testováno na našich i zahraničních vodách našimi testéry. Důvodem takhle dlouhého testování je zjistit účinek našich nástrah na různých vodách v různých ročních období. Pokud se nová nástraha během testování osvědčí, tak až potom ji zařadíme do výroby - nechci zákazníkům nabízet boilies, které nefunguje, takže v naší nabídce nenajdete produkty,které by nebyly dlouhodobě testovány a nebyly by funkční.

Rybaření = boilies + zkušenosti + špetka štěstí

Každý rybář by si měl uvědomit,že samotná nástraha za něj ryby nenachytá. Je potřeba zkoušet různé typy boilies na různých vodách - není nástraha, která nachytá vždy a všude!!!

Při dnešním rybářském tlaku na naše i zahraniční vody je potřeba i trochu rybářského umu a zkušeností. Každá voda chce opravdu to svoje. Ale to zkušení rybáři vědí a začátečníci na to jistě brzy také přijdou...

Za Carp Inferno Baits Podrazil Radek

 

Zpět na výpis článků
Nákupní košík celkem: 0,- Kč 0